Promets OÜ

PROMETS OÜ on metsandusspetsialistide poolt loodud metsamajandusteenust pakkuv ettevõte. Planeerime ja teostame raieid ning korraldame metsauuendustöid. 

Üheks peamiseks tegevuseks on metsakinnistute ning raieõiguse ost-müük


SOOVID MÜÜA METSAKINNISTUT VÕI RAIEÕIGUST?

Saada pakkumine!

Oleme loonud endale kindlad partnerlussuhted paljude nimekate metsandusega tegelevate ettevõtetega üle kogu Eesti ja seega suudame teile pakkuda terviklahendusi metsakava koostamisest kuni ümarmaterjali transpordini. 
Ettevõtte eesmärgiks on vastutustundlik ja loodussäästlik metsade majandamine nii, et säiliks mets ka tulevastele põlvkondadele.
Pakume metsamajandusteenust terviklahendusena ning teostame ka hooajalisi metsamajanduslikke töid. Selleks oleme loonud metsamajandusliku hariduse ja pikaajalise töökogemusega meeskonna, kes teab, kuidas metsa kui keskkonnaga ringi käia. 


Meie eelised:

Kogemus – Peamiseks eeliseks on pikaaegne metsakasvatuslik kogemus mille tulemusena suudame metsa majandada nii, et ka tulevikus mets kasvaks ja säiliks.
Metsa hind – Pakume ausat hinda vastavalt turu olukorrale. Vastupidiselt enamusele metsaga tegelevatele ettevõtetele väärtustame meie ka maa hinda. 
FSC ja PEFC – Omame pikaaegset kogemust sertifitseeritud metsade haldamises. 
Kiirus ja usaldusväärsus – Reageerime kiiresti ning tagame professionaalse koostöö.

USALDA OMA METS MEILE!